eCasting.cz

Naše zásady

Spolupráce se zadavateli prácí i se zájemci o ně si velice vážíme, proto je pro nás naprostou samozřejmostí dodržovat naše zásady. Mezi ty nejvýznamnější patří zejména:

 • Spolehlivost a serióznost

  Na rozdíl od jiných neseriózních agentur a podvodníků NIKDY nezveme na falešné castingy, na kterých je po zájemcích požadován takzvaně sex na zkoušku. Ten bývá také často zneužíván k pořizování fotografií a videosnímků, které se okamžitě prodávájí i bez souhlasu zájemců o práci. Toto se Vám u nás nikdy nestane. Pokud Vás již pozveme na castingové snímky, již tyto jsou pro Vás kryty smlouvou a hlavně jsou od prvního okamžiku honorovány.

 • Dodržování zdravotních zásad

  Pochopitelně, že u všech zájemců o práci dbáme na jejich zdravotní stav a vyvíjíme maximální úsilí o eliminaci všech zdravotní rizik. Vybraným dívkám, ženám a můžúm pro práci, kterou zprostředkujeme, zajistíme lékařskou prohlídku, kterou většina produkčních společností proplácí přímo nám. Zájemce o práci tedy nestojí ani korunu.

 • Diskrétnost

  Zachování diskrétnosti může být zásadním faktorem pro rozhodnutí mnoha zájemcům o tuto práci.

  Na výběr je také řada projektů nezachycujících tvář modelky/model. Focení nebo natáčení je možné realizovat tak, že tvář bude mimo záběr objektivu a model/modelka bude mít možnost toto překontrolovat, nebo se celý projekt bude odehrávat v maskách.

  Volitelně je možnost domluvit zablokování Vašich online videí a jejich stahovaní pro přístupy z České republiky a Slovenska.

  Veškerá naše komunikace a korespondence je zcela důvěrná. Nic nikam nepřeposíláme ani nepředáváme.


 • Vždy dodržíme, co slíbíme

 • Vždy zaplatíme, co domluvíme